damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę

Czy damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę różnią się od tych, które kupujemy na lato? Nie wydaje mi się. A jeśli coś mnie ominęło, koniecznie oświećcie mnie w komentarzach pod dzisiejszym wpisem. Damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę mają oczywiście różne wzory, które są uzależnione od aktualnie obowiązujących trendów. Będą także różniły się od siebie modele, które pasują do poszczególnych typów twarzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jest modne w tym sezonie, koniecznie przeczytaj dzisiejszy wpis, a później zajrzyj na stronę sklepu internetowego ebutik.pl Znajdziesz tam aktualnie obowiązujące trendy.

Damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę pełnią równie ważną funkcję, co latem

W tym roku zima uraczyła nas całkiem sporymi opadami śniegu. Przebywanie na dworze bez dodatkowej ochrony na oczy w ośnieżonym miejscu, może negatywnie wpłynąć na nasze oczy. Nie mówię tu o krótkim przejściu z samochodu do pomieszczenia czy jeszcze innej, krótkiej wędrówce. Jeśli jednak wybieracie się na godzinny spacer albo na narty, okulary przeciwsłoneczne na zimę będą niezbędnym gadżetem. Dzięki temu nie będziecie musiały mrużyć oczy przy patrzeniu przez dłuższy czas na białą pokrywę śnieżną, a i ona nie będzie przyprawiała Was o ból głowy. Oczy to bardzo ważny narząd naszego ciała, którego często nie doceniamy. A tak naprawdę trzeba je chronić z dużo większą dbałością niż skórę chociażby. Pamiętajmy o tym nie tylko latem, kiedy wyjeżdżamy na wakacje i narażamy się na wzmożone promieniowanie słoneczne, ale także zimą, kiedy słońce schodzi na tyle nisko, by świecić nam prosto w oczy albo co gorsza odbijać się od pokrywy śnieżnej i dopiero wówczas trafiać w nasze źrenice. Odpowiednie okulary przeciwsłoneczne znajdziecie w sklepie ebutik.pl

Damskie okulary przeciwsłoneczne – co jest modne

W tym sezonie niezmiennie możemy mówić o modzie na okulary ombre. Nie uważam jednak, by były one dobrym rozwiązaniem na zimę. Zwróćcie uwagę, że okulary te są najciemniejsze w górnej części szkiełka i jaśnieją ku dołowi. To rozwiązanie dostosowane do letniej pory roku, kiedy słońce jest wysoko i nie przeszkadza w patrzeniu pod nogi. Zimą jednak słońce jest dużo niżej i potrafi nam świecić prosto w oczy, a poza tym damskie okulary, mają przyciemniać także białą pokrywę śniegu, która potrafi mocno razić w oczy. W sklepie ebutik.pl znajdziecie okulary przeciwsłoneczne, które nie są wykonane w stylu ombre, a mimo to są bardzo modne. To chociażby damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę z okrągłymi szkiełkami. Są takie trochę retro, ale wielu osobom pasują, nawet jeśli reszta stylizacji nie jest utrzymana w  tym samym klimacie. Modne są także modele z oprawkami przypominające kształt kociego oka albo trójkątne. Wiele zależy od Twojego typu twarzy. Tylko po jego rozpoznaniu będziesz wiedziała, z jakich okularów przeciwsłonecznych korzystać.

Damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę w ebutik.pl

Kiedy wybieramy okulary, nie tylko moda jest ważna

Zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu. Zdaję sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne wprowadzają nutkę tajemniczości do naszej stylizacji. Dzięki temu, że oczy są zakryte, czujemy się dużo pewniej. Poza tym okulary przeciwsłoneczne mają jednak chronić nasz wzrok, jakże cenny narząd przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nie warto w tym wypadku oszczędzać. Damskie okulary przeciwsłoneczne na zimę powinny mieć szkiełka, które będą stanowiły barierę między światem zewnętrznym a oczami. Muszą być wyposażone w ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki temu będziecie mogły zyskać coś, co będzie wyglądało pięknie i spełniało również funkcję praktyczną. To bardzo cenne połączenie.

Dobieramy okulary do twarzy okrągłej

Panie, które są posiadaczkami twarzy okrągłej najczęściej chcą ją sobie trochę wyszczuplić. Taka jest moda, takie są trendy, nie ma się więc co dziwić. Okulary przeciwsłoneczne, które mogą zdziałać cuda na takim kształcie twarzy, to chociażby okulary o kształcie trójkątnym. Możecie je przymierzyć i zobaczyć, że twarz zmieni w nich swoje oblicze o 180 stopni. Podobnie zadziałają okulary przeciwsłoneczne o kształcie kwadratowym. Na pewno nie powinnyście natomiast wybierać okularów o ramkach okrągłych, ponieważ tym samym będziecie sobie dodawać krągłości na twarzy.

Dobieramy okulary do buzi kwadratowej

Jeśli masz mocne rysy twarzy, możesz je nieco złagodzić przez wybór okularów przeciwsłonecznych o kształcie, który nie ma kątów. W grę wchodzi więc kształt owalny albo okrągły. Oba są bardzo modne i będą sprawdzały się w wielu stylizacjach, które wymyślisz sobie tej zimy. Zajrzyj na stronę sklepu internetowego ebutik.pl i wybierz damskie okulary przeciwsłoneczne dla siebie.

Dobieramy okulary do buzi trójkątnej

Jeśli Twoje czoło jest stosunkowo wysokie, a twarz zwęża się ku dołowi, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właściwie nie musisz przebierać we wzorach oprawek, które są dostępne na rynku. Zrezygnowałabym jedynie z okularów o kształcie kwadratowym, ale jeśli się uprzesz, one również dadzą radę. Życzymy udanych zakupów w sklepie ebutik.pl