flamingi

Flamingi to ptaki, które chętnie pojawiają się na ubraniach różnego typu. Są panie, które wręcz zakochały się w tym różowym stylu. Gdzie tkwi fenomen i jakie ubrania warto wybierać, by nie przesadzić? Nasza stylistka coś Wam doradzi.

Flamingi – tak niewiele o nich wiemy

Zacznijmy nietypowo. Czy zastanawiałyście się kiedyś, dlaczego flamingi stoją na jednej nodze? Pierwsze, co przychodzi nam na myśl, gdy mamy w głowie taką pozycję to szybszy start do lotu i jednocześnie ucieczki. Okazuje się, że taki tok myślenia ma niewiele wspólnego z prawdą. Flamingi stoją na jednej nodze, by utrzymać prawidłową temperaturę ciała. Amerykańscy naukowcy zaobserwowali, że flamingi częściej stoją na jednej nodze, gdy przebywają w wodzie niż wówczas, gdy stoją na lądzie. Oprócz tego poszczególne ptaki preferują prawą lub lewą nogę, na której wolą stać. Wychodzi więc na to, że istnieją flamingi prawo- i lewonożne. Położenie głowy flaminga świadczy o poziomie jego agresji względem innych ptaków w stadzie. Piszemy o tym, ponieważ flamingi nie są codziennym obrazkiem, który widujemy na polskich ulicach. Podejrzewamy, że mało która z nas widziała flaminga na żywo, a jednak wiele kobiet pokochało te ptaki na ubraniach.

Flamingi najpierw opanowały plażę

Zauważyłyście, że ubiegłe lato upłynęło pod różowym znakiem flaming? Na olbrzymich rozmiarach materacach i kołach wodnych lansowały się gwiazdy świata mody, blogerki, a nawet aktorki. Zdjęcia to potwierdzające wprost wylewały się z profili społecznościowych. Później plażowe flamingi można było też oglądać na zdjęciach znajomych. Właściwie nieważne były czy znajdujemy się akurat na Karaibach czy nad polskim jeziorem. Flaming był latem najważniejszy. Takim to sposobem zawładnął sercami kobiet i przeniknął do mody. Dziś można go spotkać na wielu ubraniach. Różowe dodatki są po prostu na czasie, więc jeśli chcemy być na czasie, warto zainwestować w ubrania we flamingi oraz akcesoria.

Bluzy z flamingami

Nie dość, że wygodne to jeszcze modne. Bluzy z flamingami są chętnie noszone przez wszystkich. Nieważne, jaką mamy zasobność portfela. Bluzy z flamingami zaczęły produkować sieciówki, ale z powodzeniem można je odnaleźć także u znanych projektantów. Jeśli bluzy z flamingami jeszcze nie zagościły w Waszej szafie jak najszybciej powinnyście to zmienić. Zerkający w dół flaming na jednej nodze sprawi, że Wasza stylizacja, choć codzienna, nabierze kolorowych barw. Ten motyw na pewno zwróci uwagę i zainteresowanie znajomych. Bluzy z flamingami najczęściej mają duży nadruk na środku ubrania. Są dostępne w sklepie ebutik.pl Kolory mogą być różne. Czarne bluzy z flamingami na pewno będą bardziej praktyczne niż białe modele. Ważne jest jednak, by flamingi na bluzie miały kolor różowy.

flamingi
Flamingi w sklepie ebutik.pl

Zegarki z flamingami

Zegarki na grubych bransoletach same w sobie stały się ostatnio modne. Mowa tu o zegarkach pochodzących ze sztucznej biżuterii. Te dodatki kosztują niewiele, a wyglądają na naprawdę drogą rzecz. Zegarki z flamingami nadają się więc jak najbardziej na prezent dla ukochanej. Jeśli w dodatku zauważyliśmy, że partnerka ma przynajmniej jedno ubranie z flamingami, warto zastanowić n=się nad kupnem takiego właśnie zegarka. W sklepie ebutik.pl dostępny jest model z dużą tarczą ozdobioną flamingami. Zegarki mają flamingi umieszczone właśnie między wskazówkami. Co ważne, te obrazki nie są przeszkodą w odczytywaniu godziny. Flamingi są w kolorze różowym, a czarne wskazówki mocno odróżniają się od tła. Zegarki z flamingami to ciekawe akcesoria ze względu na połączenie kolorystyczne. Bardzo modne jest teraz zestawienie złota z różem. Taki efekt możemy uzyskać kupując zegarki z flamingami na złotej bransolecie.

Koszule z flamingami

Mamy tu chyba coś dla pań, które na co dzień zmagają się z dress code’m. Zapewne macie już dość zwykłych koszul, które niczym nie przyciągają uwagi ani zainteresowania. Mamy więc coś, co na pewno nie wzbudzi kontrowersji, ale będzie doskonałym ożywieniem Waszego stroju. To koszule z flamingami. Nie polecamy oczywiście, by wybierać modele, które są w całości uszyte z kolorowego materiału. Najlepsze będą białe koszule z kołnierzykiem, na których flamingi można odnaleźć jedynie na mankietach. To element, który można porównać do ciekawych spinek przy mankietach u panów. Flamingi mają na tyle delikatny, jasnoróżowy kolor, że nie powinny rzucać się w oczy i przeszkadzać klientom w słuchaniu tego, co mamy im do powiedzenia.

Skarpetki z flamingami

To już akcesoria, które upodobały sobie panie noszące ubrania z flamingami zawsze i wszędzie. Nasza stylistka właśnie dlatego spieszy Wam z radą. Ubrania z flamingami są na tyle specyficzne, że jeden element stylizacji z tymi ptakami w zupełności wystarczy. Skarpetki z flamingami są dla pań, które nie potrafią się powstrzymać. Do pracy oczywiście można założyć takie skarpetki z flamingami, ale nie powinny być one widoczne. Ukochanymi skarpetkami najlepiej jest się więc cieszyć w domowym zaciszu przy kominku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.