kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów – letnia pielęgnacja

Latem nasze włosy narażone są na wiele czynników atmosferycznych, które mogą doprowadzić do wypadania, złego układania się i puszenia. Każdy włosy są inne i potrzebują innej pielęgnacji. Niektóre czynności trzeba powtarzać codziennie, inne raz na jakiś czas. W dzisiejszym wpisie przypomnimy Wam, o czym nie powinnyście zapominać, aby mieć zdrowe, piękne i przyciągające uwagę włosy. Przeczytajcie koniecznie i kupcie potrzebne kosmetyki do włosów.

Na co powinnyśmy uważać latem?

Latem sporą uwagę powinnyśmy zwrócić na to, co włosom może zaszkodzić. A będzie tego sporo. Od słońca oczywiście trzeba zacząć. Szkodliwe promieniowanie działa szkodliwie nie tylko na skórę. Włosom również się dostaje. Dlatego, kiedy wiecie, że będziecie dużo czasu spędzać na słońcu, najlepiej jest kupić sobie kapelusz i związać włosy w kitkę. Jeśli to nie jest Wasza bajka, znajdziecie kosmetyki do włosów, które stworzą barierę chroniącą włosy przed słońcem. Będziecie mogły kupić je w sklepie internetowym ebutik.pl Latem to również czas kąpieli w różnych miejscach. O ile groźne nie są kąpiele w wodzie słodkiej, która jest zazwyczaj miękka, o tyle na słoną radziłabym uważać. Sól zawsze będzie wysuszać, a tego żadne włosy nie lubią. Dajcie im więc odpocząć i po powrocie z plaży nałóżcie na włosy odżywkę. Na pewno będą Wam za to wdzięczne. Latem dobrze jest kupić sobie także witaminy A+E, które są dostępne w różnych suplementach. Dzięki nim będziecie mogły uzupełnić niedobory potrzebne włosom i oczom do regeneracji.

Pielęgnacja włosów suchych i kręconych

Włosy suche potrzebują przede wszystkim nawilżenia i stylizacji. Tylko używanie odpowiednich kosmetyków przed długi czas może Wam zapewnić, że włosy uzyskają maksymalnie zdefiniowany skręt. Zacznijmy od tego, że włosy kręcone przed myciem lekkim i delikatnym szamponem dobrze jest zabezpieczyć maską. Nie musi być ona bardzo bogata w składniki odżywcze. Taką zachowajcie do nałożenia już po umyciu włosów. Pamiętajcie także, by w pielęgnacji włosów kręconych używać zblalansowanych kosmetyków, dzięki którym uda Wam się uzyskać piękny skręt bez efektu puszenia się. Używajcie w zależności od potrzeb włosów kosmetyków z przewagą emolientów, protein i humaktentów. Obserwujcie swoje włosy, aby możliwie mocno mogły się kręcić. Na pewno będą Wam za to wdzięczne. A Wy będziecie cieszyły się włosami, które nie wypadają i pięknie się układają. Po myciu z dwukrotnym użyciem maski, najlepiej jest nałożyć na włosy stylizator, a później na końcówki olejek. Włosy kręcone najbardziej lubią schnąć same. Jeśli nie możecie im tego zapewnić, użyjcie do suszenia dyfuzora. Wszystkie kosmetyki znajdziecie w sklepie internetowym ebutik.pl

Kosmetyki do włosów w ebutik.pl

Pielęgnacja włosów przetłuszczających się

Włosy przetłuszczające się często sprawiają kłopot ich posiadaczkom. Niektóre dziewczyny popadają w histerię i myją włosy nawet kilka razy dziennie, aby zapewnić im najpiękniejszy wygląd. Niestety nie jest to dobry pomysł. Najlepiej jest zachować równowagę. Jeśli będziecie włosy przetłuszczające się ciągle myć, najpewniej sprawicie, że efekt jeszcze bardziej się pogłębi. Wysuszona skóra głowy będzie jeszcze bardziej broniła się i wydzielała więcej łoju. Najlepiej więc na pohybel zastosować do włosów przetłuszczających się kosmetyki, które będą nawilżały skórę głowy. Pamiętajcie, że szampony dobieramy właśnie do skóry głowy. Odżywki i maski do struktury włosa. A to nie jest jedno i to samo, uwierzcie mi na słowo. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie kosmetyki do włosów każdego rodzaju. A w dodatku kupicie je w atrakcyjnych cenach.

Pielęgnacja włosów farbowanych

Włosy farbowane należy pielęgnować podobnie do włosów kręconych. Najczęściej są one bowiem dosyć suche. Zastosujcie więc raz na jakiś czas odżywcze maski, a na co dzień używajcie dobrej odżywki oraz lekkiego szamponu. Blondynki mogą śmiało zdecydować się na szampon z niebieskim pigmentem, który będzie dodatkowo podkręcał kolor. Odpowiedniki znajdą się także dla farbowanych brunetek i rudowłosych. Szukajcie ich w sklepie internetowym ebutik.pl A raz na jakiś czas dajcie włosom energetycznego kopa i zafundujcie im domowe laminowanie. Do jego wykonania potrzebna Wam będzie rozpuszczona łyżeczka żelatyny, żółtko, łyżka dobrego oleju, na przykład lnianego oraz łyżka emolientowej maski. Taką mieszankę należy trzymać na głowie przez około pół godziny, a następnie zmyć odżywką, nie szamponem. Włosy będą mocno nawilżone i z całą pewnością wdzięczne za zabieg wykonany w domowym zaciszu.

Kosmetyki do włosów – kupuj je tanio w sklepie internetowym ebutik.pl

Kosmetyki do włosów nie mogą nas kosztować wiele. Przecież mamy do kupienia całą masę innych rzeczy. Wśród nich można wyróżnić ubrania, kosmetyki kolorowe, buty czy biżuterię. Idzie zbankrutować! Na szczęście sklep ebutik.pl ma ceny, które są przystępne. A przy okazji wybór jest duży. Panie o każdym rodzaju włosów znajdą tam coś dla siebie. Nie wierzycie mi na słowo? Koniecznie już teraz odwiedźcie sklep internetowy ebutik.pl, a później kliknijcie w zakłądkę drogeria i kupcie sobie kosmetyki do włosów, których potrzebujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *