kremy BB

Przychodzi wiosna, a więc zaczynamy myśleć o zmianie wizerunku. Najczęściej rozpoczyna się od wietrzenia szafy. Chowamy na samo dno ciepłe i szare ubrania, niektóre wyrzucamy. Wszystko to na korzyść kolorowego i promiennego wyglądu. Przy okazji porządków w szafie warto również odświeżyć swoją kosmetyczkę. Wiosna to czas lekkich makijaży i rozświetlaczy. Kremy BB nadadzą się ku temu idealnie. Przygotowałyśmy dla Was dzisiaj poradnik mówiący o tym, jak ich używać, a także ranking kremów, które są dostępne w sklepie ebutik.pl

Czego potrzebują skóra na wiosnę?

Zimą i jesienią nasza skóra była narażona na ciągłe działanie czynników atmosferycznych. Albo na nią wiało, albo na nią padało. Ponadto wchodzenie z zimnego podwórka do ciepłych pomieszczeń i ponowne wychodzenie, wcale nie zrobiło jej dobrze. Skóra po zimie może być zmęczona. A to objawia się chociażby w jej kolorycie. Potrzebne będzie więc odpowiednie nawilżenie. Możecie jej to zapewnić kremami na noc i na dzień, które wyregulują poziom wody pod skórą. Poza tym potrzebna będzie również witamina D. A tę najlepiej jest łapać poprzez przebywanie na słońcu. Skóra na wiosnę potrzebuje jeszcze odpowiedniego makijażu. Musi być lekki i mało obciążający. Znamy kosmetyki, które pozwolą Ci taki właśnie stworzyć codziennie przed wyjściem z pracy. Zobacz, jakie to proste i kupuj kosmetyki w drogerii sklepu internetowego ebutik.pl

Kremy BB – co to?

Blemish lub beauty balm – od tych słów wzięła się nazwa kremu BB. W wolnym tłumaczeniu oznacza to produkt bardzi lekki oraz matujący. Znakomicie ukrywa niedoskonałości cery i wyrównuje jej koloryt. To ważne krem BB nie obciąża specjalnie skóry, dlatego śmiało można go używać właśnie wiosną, kiedy cera potrzebuje odżywienia. Krem BB składa się z nawilżających substancji, które odpowiadają za funkcję, którą powinien spełniać krem oraz z matującego fluidu, który wyrównuje kolor skóry. Nie jest prawdą, że kremy BB nie nadają się dla osób z problemami skórnymi, ponieważ nie pokryją niedoskonałości skóry. Będą one widoczne, jeśli są w zaawansowanym stadium, ale byłby też widoczne pod bardzo ciężkim podkładem scenicznym. Różnica jest taka, że krem BB pozwoli na oddychanie skóry, nie zatka porów, a dzięki temu można się spodziewać szybszego zagojenia się skóry. To dobre rozwiązanie dla młodych dziewczyn, a także dojrzałych kobiet. Dobre kremy BB chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziesz dobre kremy BB, które spełniają wszystkie swoje funkcje. A trzeba napomknąć, że nie każdy krem tak działa. Poniżej mały ranking.

Kremy BB w sklepie ebutik.pl

Kremy CC – co to?

Nazwa tego kremu wzięła się od angielskich epitetów Color Control Cream, Color and Care, czy też Color and Correct. W skrócie można powiedzieć, że cluo tej skomplikowanej na pierwszy rzut oka nazwy jest korygowanie niedoskonałości cery oraz ich tuszowanie. Krem ma również poprawiać kondycję skóry, na której jest stosowany. W jego skład wchodzi więc krem, podkład, a także korektor. Jest to nowa generacja kremu BB. Od którego tak właściwie historia się zaczęła. Czym różni się krem CC od kremu BB? Tak naprawdę ma on dużo większe właściwości korygujące mimo tego, że składy są na pozór podobne do siebie. Kremy CC mają przede wszystkim matować tak silne zmiany skórne jak: trądzik, blizny potrądzikowe, teleangiektazje, popękane naczynka, czy zaczerwienienia. Kremy BB najpierw stawiają na gojenie i kojenie skóry. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie.

Kremy BB na wiosnę – ranking

Ziaja krem BB to bardzo miłe zaskoczenie. Sprawdza się rewelacyjnie, a kosztuje niewiele w porównaniu z innymi kosmetykami tego typu. Występuje w kilka odcieniach. Do wyboru jest jasny, naturalny, opalony. Każda kobieta może więc dopasować krem BB do swojej skóry. Ziaja ma spełniać takie funkcje jak rozjaśnianie, ujednolicanie kolorytu, ukrycie niedoskonałości i ochrona przed słońcem. Krem ma taką zaletę, że doskonale się aplikuje, a jego konsystencja jest przyjemna. Ziaja to krem BB godny uwagi. Ciekawą propozycję dla nas ma także firma Lirene. W porównaniu do swego poprzednika krem BB z Lirene jest prawie dwukrotnie droższy, ale warty swojej ceny. Jego zalety to szybkie wchłanianie i przyjemny zapach. Kiedy ja go stosowałam, starczył mi na bardzo długo. Można więc powiedzieć, że krem Lirene jest wydajny. Krem Lirene daje znakomity efekt rozświetlenia, który jest teraz bardzo modny. Nie będziecie potrzebowały dodatkowego rozświetlacza.

Krem CC – dla kogo?

Krem CC jest rekomendowany dla kobiet i mężczyzn, którzy ze względu na problemy skórne o zaawansowanym stopniu nie powinni obciążać cery dodatkową warstwą w postaci podkładu. Nadadzą się do stosowanie, jeśli jesteście właścicielami cery trądzikowej albo naczynkowej. Kremy CC nie sprawdzą się u osób, które mają duże problemy skórne. W tym wypadku ratunkiem może być jedynie wizyta u dermatologa. Kobiety, które chciałyby ukryć głębokie blizny, wykwity skórne albo silne przebarwienia, nie będą zadowolone z działania kremu CC.