Modne cienie do powiek w karnawale

Mamy karnawał, a to oznacza, że możemy trochę zaszaleć. Nawet najbardziej spokojna kobieta ma od czasu do czasu ochotę na coś innego, nowego, odmiennego. Jeśli na co dzień stosujecie zasadę make up – no make up, zaproponujemy Wam coś delikatniejszego. Jeśli zaś na co dzień malujecie kreski i mocno tuszujecie rzęsy, dodamy do tego jeszcze intensywny kolor. Wszystko po to, by zaproponować zmianę, ale niezbyt wulgarną czy odmienną. Powinno się to odbyć zgodnie z Waszym stylem, gustem i smakiem. Modne cienie do powiek w karnawale już czekają na stronie ebutik.pl.

Modne cienie do powiek w karnawale – bardzo subtelnie

Modne cienie do powiek w karnawale mają choć trochę odmienić nasz look. W tym sezonie możecie postawić na ożywiające spojrzenie zestawienie kolorów, które składa się z – idąc od kącika zewnętrznego – pomarańczowego, złotego oraz rozświetlacza. Efekt ma wyglądać bardzo podobnie do smoky eyes – zaczynamy od koloru najciemniejszego i kończymy na najjaśniejszym w wewnętrznym kąciku oka. Dzięki temu uzyskujemy otwarte oko, młode i pełne energii. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie takie cienie oddzielnie albo w jednym zestawie. Są one bardzo delikatne, dlatego śmiało możecie pokusić się o kreskę zrobioną eyelinerem i wytuszowane rzęsy. Drugi pomysł na karnawałowy makijaż to pokrycie powieki cielistym cieniem i zaznaczenie wewnętrznego kącika rozświetlaczem. Pewnie wiele z Was maluje się tak na co dzień. Efekt końcowy jest jednak tutaj zależny od kolorowe kredki albo modnego tuszu do rzęs w odcieniu fioletowym lub niebieskim. To do Was należy wybór. Z całą pewnością ten niewielki niuans zmieni codzienny makijaż w dużo bardziej wyrazisty i przyciągający uwagę.

Modne cienie do powiek w karnawale – prawdziwe szaleństwo

Karnawał to mimo wszystko czas imprezy. Hiszpanie czy Włosi nie odpuścili by takiej okazji. Jeśli zdecydujecie się iść ich tropem, koniecznie musicie przygotować się na karnawałowe przyjęcia. Polki nawet podczas wielkich wyjść – nie wspominając już o codziennych stylizacjach – wolą zachować umiar i równowagę. Dzisiaj będę Wam jednak proponowała coś zupełnie innego. Chciałabym, aby to właśnie makijaż zagrał pierwsze skrzypce w stylizacji. A będą Wam potrzebne do tego modne cienie do powiek w karnawale. Proponujemy makijaż w odcieniach tęczy. Niech na oku znajdzie się wszystkie siedem kolorów. Na pewno będziecie pięknie wyglądały w tego rodzaju makijażu. Modne cienie do powiek to także te w kolorach neonowych. W tym wypadku zdecydowałabym się jednak na jeden, dobrze rozprowadzony kolor, który podkreśli nasz wieczorowy makijaż. Ostatnią propozycją jest powieka brokatowa. W zależności od tego, jakie macie dodatki do sukienki, możecie zdecydować się na połyskującą złotem, srebrem lub różem powiekę. Będziecie wyglądały znakomicie, jeśli rzęsy nie zginą w tej mocnej oprawie.

Modne cienie do powiek w karnawale w ebutik.pl

Nadrzędna zasada brzmi: jeśli oczy, to nie usta

W modzie nie możemy przesadzić. Jeśli to zrobimy, zwykle narażamy się na śmieszność. W związku z tym powinnyśmy unikać mocno podkreślonych ust, kiedy chcemy wykorzystać modne cienie do powiek w karnawale. Na pewno przyda się Wam to przy najbliższej okazji. W sklepie internetowym ebutik.pl dostaniecie piękne błyszczyki w kolorze nude oraz bladoróżowe pomadki, które na pewno idealnie sprawdzą się z mocno podkreślonymi powiekami. Na pewno dobierzcie spośród nich coś idealnego do Waszej karnacji.

Zadbaj o makijaż dzienny i wieczorowy

Makijaż dzienny i wieczorowy z całą pewnością powinien się od siebie różnić. Czujecie to i widzicie, że nikt przy zdrowych zmysłach nie maluje się na co dzień jakby szedł na imprezę. Granica makijażu do pracy podczas trwania karnawału została trochę przesunięta na korzyść tych pań, które lubią szaleństwo, ale nadal nie można powiedzieć, że make-up dzienny równa się makijażowi wieczorowemu. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie modne cienie do powiek w karnawale, które na pewno doskonale wyważycie. Dzięki temu stworzycie w domowym zaciszu piękny makijaż, który nie będzie wzbudzał kontrowersji.

Dopasuj make-up do kreacji i olśnij wszystkich przemyślaną stylizacją

Makijaż rzadko kiedy gra pierwsze skrzypce w stylizacji. W tym karnawale może to mieć oczywiście miejsce. W sklepie internetowym ebutik.pl dostaniecie mocne cienie do powiek w karnawale, które Wam to umożliwią. Zwykle jednak jest tak, że to sukienkę wybieramy najpierw, a dopiero potem myślimy, jak się pomalować. W sklepie internetowym ebutik.pl dostaniecie nie tylko modne cienie do powiek w karnawale, ale także sukienki. Dzięki temu skompletujecie perfekcyjny makijaż, a także stylizację. W sklepie internetowym ebutik.pl dostaniecie modne sukienki oraz ubrania. Co wybierzecie w tym sezonie?

W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziesz modne cienie do powiek

Do wyboru są różne marki i odcienie. Dzięki tak szerokiemu wyborowi każdej kobiecie uda się znaleźć coś dla siebie. Możecie szukać cieni bardziej lub mniej stonowanych. Na pewno przydadzą się także tusze do rzęs oraz eyelinery. Nie zapomnijcie również o delikatnym podkreśleniu ust błyszczykiem i wyrównaniu kolorytu cery odpowiednio dopasowanym podkładem.