najgorsze stylizacje

Najgorsze stylizacje – tego nie polecamy

Każdemu zdarzają się modowe wpadki. Nie mówię już o wakacyjnych skarpetach w sandałach, z których słyniemy na całym świecie albo powykręcanych butach EMU. Nie, modowe wpadki zdarzają się na co dzień, bo nie zawsze mamy odpowiednie wyczucie. Czasem chcemy zbyt mocne i niestety, efekt nie powala. Podpowiemy Wam dziś, czego unikać w stylizacjach, jakie wzory kompletnie do siebie nie pasują oraz jakich fasonów powinny wystrzegać się konkretne kobiety. Jakie są najgorsze stylizacje?

Jakich wzorów nie powinno się łączyć?

Wzory w ogóle bywają trudne do łączenia – czy chodzi o total look, czy zestawienie wzorów pochodzących z zupełnie innych bajek. Aby uniknąć błędu, najlepiej jest zestawiać rzeczy, które są jednolite i dodawać do nich ubrania we wzory. W ten sposób będziecie miały pewność, że stylizacja będzie udana. Nie powinno się na przykład łączyć kraty z kratą. Źle wyglądają także pionowe paski z poziomymi. Można dostać oczopląsu. Kwiaty i figury geometryczne to również złe zestawienie. Jeśli lubicie wzory zwierzęce, możecie zdecydować się na przykład na panterkowy total look. Nie będę jednak ukrywać, że trudno będzie Wam samym połączyć ubrania tak, by nie popełnić modowego faux pas. Jeśli chcecie, możecie skorzystać z rady profesjonalnej stylistki albo korzystać z aranżacji na zdjęciach produktów w sklepach ebutik.pl lub factoryprice.pl Być może coś Was szczególnie zainspiruje.

Najgorsze stylizacje – tego unikamy

Które kolory do siebie nie pasują?

Kiedy położycie przed sobą koło z ośmioma podstawowymi kolorami zobaczycie, że nie pasują do siebie te, które są umieszczone naprzeciwko. Brzydko będzie na przykład wyglądał kolor zielony z czerwonym. Właściwie jest on dopuszczalny tylko na sweterkach świątecznych. W innym wypadku będzie się ze sobą gryzł. Jeszcze gorsze zestawienie to połączenie czerwieni i niebieskiego. Kiedy widzę osobę ubraną w takie kolory, od razu włącza mi się czerwona lampka. W sklepie ebutik.pl i factoryprice.pl znajdziecie ubrania w obu tych kolorach. Łączenie ich ze sobą na pewno nie będzie dobrym pomysłem. Jeśli wybieracie ubrania w stylu glamour, które są złote, srebrne czarne, pozostawcie cały look w tej tonacji. Zielony czy różowy kolor również nie będzie tu pasował.

Łączenie stylów bywa problematyczne. Czy to najgorsze stylizacje?

Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie moda się przenika. Lubimy zestawienia codziennej elegancji albo mody glamour,która nie jest już zarezerwowana tylko na wielkie wyjścia, a wychodzi na ulice. Czasami styl sportowy pojawia się na wybiegach wielkich salonów. Wszystko to można łączyć ze sobą, ale trzeba mieć znakomite wyczucie stylu i smaku albo korzystać z porad profesjonalnego stylisty. A do tego najlepiej byłoby, gdybyś miała autorytet w świecie mody i była prekursorką. Inaczej każde nowe połączenie stylów może być uznane za wpadkę. Jeśli chcecie tego uniknąć, najlepiej tego uniknąć i zastanowić się, czy chcecie prezentować najgorsze stylizacje właśnie na sobie.

Czego nie powinna zakładać gruszka?

Gruszka to w skrócie myślowym kobieta, której ciało charakteryzuje się bardzo konkretnym kształtem. Będzie to niewielki biust, mocne wcięcie w talii, płaski brzuch, krągłe biodra i masywne uda. Nie ze wszystkich swoich części ciała gruszki są w stu procentach zadowolone. Najczęściej chcą właśnie uniknąć eksponowania pupy i bioder. Nie powinnyście zakładać wówczas spódnic dopasowanych typu tuba. Zapomnijcie także o spodniach z wysokim stanem, które mają dopasowane nogawki. Jeśli jednak nogawki będą lejące, śmiało możecie wybierać właśnie ten model i szczycić się pięknym, płaskim brzuchem. W sklepie ebutik.pl znajdziecie spodnia dla siebie.

Jakich ubrań powinno wystrzegać się jabłko?

Jabłko to oczywiście kolejny skrót myślowy, który zapewne już rozszyfrowałyście. Mam na myśli kobiety, które nie są zbyt wysokie, mają krótką szyję, duży biust, krągły brzuch i klasyczny zanik pośladków. Takie panie powinny dążyć do wyrównywania dysproporcji sylwetki, które niestety są widoczne gołym okiem. Najgorsze stylizacje, jakie mogłybyście wybrać składają się z rurek, które podkreślają kształt nóg i eksponują tym samym spory brzuszek. Śmiało natomiast możecie zdecydować się na sukienki typu tuba albo tuniki oversize. Na pewno w sklepie ebutik.pl lub factoryprice.pl znajdziecie coś, w czym poczujecie się wyjątkowo.

Czy wszystko można w każdym wieku?

Jeśli chodzi o ubrania, właściwie istnieje tylko dolna granica wieku. Dziewczynki z niektórymi ubraniami muszą poczekać aż dorosną. To krótkie spódniczki czy wydekoltowane bluzki. Wszystkie mamy mnie zrozumieją i uznają, że to najgorsze stylizacje dla małej dziewczynki, która ma jeszcze na wszystko czas. Jeśli chodzi o górną granicę wieku, dla mnie nie istnieje. Ważne jest tylko to aby nosić ubrania, w których czujemy się dobrze, wygodnie i promiennie. Jeśli są to krótkie spódniczki, powinnyśmy je wkładać. Czarne ramoneski? Również nic nie stoi na przeszkodzie. W sklepie ebutik.pl i factoryprice.pl znajdziecie piękne ubrania. Kupując je, zapomnicie o pojęciu najgorsze stylizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *