noworoczne postanowienia

Noworoczne postanowienia – czego unikać?

Nowy rok, stara ja? Nie tym razem. Mamy dla Was noworoczne postanowienia, które nie są tak trudne w zrealizowaniu jak zrzucenie dziesięciu kilogramów, a potrafią odmienić i wizerunek, i postrzeganie nas przez innych. Jeśli chcecie się dowiedzieć co zrobić, by wyglądać lepiej bez katuszy, koniecznie przeczytajcie poniższy tekst.

Więcej koloru, mniej szarości

Kiedy zaczyna się jesień, szarość widać nie tylko w pogodzie. Polacy mają tendencję do ubierania się w tych odcieniach przez większą część roku. Tak jakby chcieli wtopić się w krajobraz i uniknąć wyróżniania się na ulicach. Szarość jest bardzo uniwersalna, wiemy o tym. Zawsze jednak można ją rozweselić przynajmniej jakimś akcentem. Do szarej kurtki dobierzcie kolorowy szalik i czapkę. Albo zaszalejcie w tym roku z bordowymi butami na zimę, które są teraz w modzie. Zakładając ubrania w kolorze albo nawet dodatki, urozmaicicie swój strój. Sprawicie, że Wasz look będzie bardziej przyjazny. Dodacie też sobie mnóstwo energii. Jeśli chcecie poprawić sobie humor, kolorowe ubrania sprawdzą się w tym idealnie. Mówię z doświadczenia. Możecie wybrać takie noworoczne postanowienia, jeśli chcecie poprawić Wasz codzienny wizerunek. Mam wrażenie, że będzie to strzał w dziesiątkę, a znajomi z pracy i rodzina zauważą zmianę w Waszym wyglądzie. Dodatki znajdziecie w sklepie ebutik.pl i factoryprice.pl

Ubrania dopasowane do figury

Słuchajcie, to podstawa dobrego wyglądu. Zdarza się Wam kupić ubrania i nie założyć ich ani razu? W szafie możecie odnaleźć ciuchy z metkami, które prawdopodobnie nigdy nie ujrzą światła dziennego? Znamy to. Po prostu źle się w nich czujecie i wolicie nosić ciuszy stare i znoszone, w których mimo wszystko wyglądacie jakoś lepiej. To dlatego, że wybieracie ciuchy niedopasowane do figury. Tak w skrócie: gruszki muszą unikać ubrać, które podkreślają krągłe biodra. Dobrze wiemy, że to największy kompleks pań o tym typie budowy. Możecie je chować pod rozkloszowanymi sukienkami i dzwonami. Z kolei panie o budowie jabłka powinny unikać golfów. To ubranie nie jest przeznaczone dla Was. W sklepie ebutik.pl i factoryprice.pl znajdziecie dużo zamienników tych bluzek, które niestety potrafią tylko skrócić jeszcze bardziej Waszą sylwetkę. Tego chcemy uniknąć. Panie o budowie klepsydry, które dodatkowo są szczupłe, mogą sobie pozwolić na wszystko, co im w duszy zagra. Zawsze będą wyglądały pięknie.

Noworoczne postanowienia. SKlep ebutik.pl

Mniejszy rozmiar wcale nie znaczy lepszy. Noworoczne postanowienia

Często myślimy, że jeśli wciśniemy się w małe S będziemy wyglądać lepiej. Po głowie chodzi też myśl, że schudłyśmy. Zastanawiający jest tylko fakt, że na  wadze kilogramy nie spadają. W obwodach też nie widać różnicy.Coś jest tu chyba nie tak. Jeśli chcecie rozciągnąć optymalnie jakąś bluzkę albo legginsy, z pewnością Wam się to uda. Nie będą one jednak wyglądać dobrze, ponieważ mogą pękać w szwach. Lepiej założyć większy rozmiar, który nie będzie mocno opięty. Sprawdziłam to na swoim przykładzie. Nikt przecież nie widzi, jaki rozmiar kupiłyśmy. Metka jest umieszczona od strony wewnętrznej. Nie będziecie musiały się więc tłumaczyć i unikniecie złośliwych twarzy. Mniejsze nie zawsze znaczy lepsze.

Jakie kolory, wzory i fasony wyszczuplają?

Co zrobić, by spełnić noworoczne postanowienia? W naszych głowach pokutuje mit, że czarne wyszczupla. To nie zawsze jest prawda. Jeśli decydujecie się na ubrania, które nie są dobrze skrojone, czarny wcale nie będzie odejmował Wam kilogramów. Poza tym jest to kolor dosyć ponury. Nie każda osoba w nim dobrze. Zdarza się, że w czarnym ubraniu jesteśmy bardziej blade i mamy mocniej podkrążone oczy. Dobrą alternatywą będzie kolor granatowy, który może Wam pomóc w optycznym zmniejszeniu rozmiaru ubrania. W sklepie ebutik.pl znajdziecie sukienki kopertowe, które pasują do wszystkich typów sylwetki. Asymetryczne spódnice również będą dobrze wyglądały w ciemnej barwie. Śmiało możecie zdecydować się na spodnie o prostej nogawce, który nie powinny uwydatnić Waszych pośladków. Wybór jest duży, to od Was zależy, na co się zdecydujecie.

Jak powinien brzmieć cel, który uda nam się spełnić?

Często chcemy dużo schudnąć. Nie mówimy sobie ile. To błąd. Dobrze postawiony cel to taki, który da się łatwo zweryfikować. Będziecie więc potrzebowały konkretnej liczny. Dzięki temu sprawdzicie,czy udało się Wam schudnąć tyle, ile zamierzałyście. W sklepie ebutik.pl czy factoryprice.pl znajdziecie później wiele ubrań, które upiększą nową sylwetkę. Pamiętajcie jednak, że nie powinnyście decydować się na zestaw, który będzie Was pogrubiał. Kiedy chcecie schudnąć, warto też zdecydować się metodę małych kroczków. Może więc nie zaczynajcie od razu myśleć, że chcecie zrzucić dziesięć kilogramów. Czasami wystarczy trzy, tak na dobry początek. Na pewno będzie już widać różnicę, a to zmotywuje Was do dalszego działania. Jeśli chodzi o odchudzanie, na pewno poprawicie sobie humor mniejszymi obwodami. Po osiągnięciu zamierzonego celu nie rezygnujcie z diety. W przeciwnym wypadku możecie liczyć na efekt jojo. Noworoczne postanowienia to wyzwanie, życzymy powodzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *