Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne – porady stylistki

Koniec roku zawsze skłania do refleksji i podsumowań. To też dobry moment na postanowienia noworoczne i zmiany w swoim życiu. Jakie Wy macie  pomysły na zmiany w swoim życiu? Co będziecie chciały robić dobrego? Czy w ogóle postanowienia noworoczne są dobrym pomysłem? Zobaczcie porady naszej stylistki.

Czy postanowienia noworoczne są dobrym pomysłem?

Zmiany są zawsze wskazane, jeśli mają prowadzić do czegoś dobrego. Jeśli takie właśnie są Wasze postanowienia noworoczne, nie macie się nad czym dłużej zastanawiać. Dzięki nim będziecie w stanie zmienić swoje życie na lepsze. Na co dzień często brakuje nam motywacji, aby wprowadzić zmiany do swojego życia. Postanowienia noworoczne nie będą najlepszym pomysłem, jeśli mają one być tylko chwilowe. Słomiany zapał na dłuższą metę może stać się dołujący. Wybierajcie więc takie postanowienie noworoczne, które będziecie w stanie spełnić. Mierzcie swoje siły na zamiary. Poza tym wybierajcie sobie cele takie, które da się w jakikolwiek sposób zweryfikować. Chcecie schudnąć? W porządku. Określcie sobie wówczas liczbę kilogramów, których ma ubyć. Kiedy będziecie wiedziały, gdzie jest meta, łatwiej będzie Wam dążyć do celu. A później koniecznie zajrzyjcie do sklepu ebutik.pl albo factoryprice.pl, by wybrać sobie nowe ubrania i za kilka miesięcy pokazać się znajomym w nowej odsłonie.

Zacznę się zdrowiej odżywiać

To na pewno dużo lepsze postanowienie niż chęć schudnięcia. Pierwsze stawia na zdrowie, drugie zaś na estetyczny wygląd. Różnica między jednym a drugim jest taka,  że zadbana sylwetka wynika ze zdrowego odżywania. Jednak z samej szczupłej sylwetki zdrowia nam nie przybędzie. Zdrowe odżywianie może sprawić, że będziecie się dużo lepiej czuły. Zdrowe odżywianie to wprowadzenie do swojej diety dużej ilości warzyw. Najlepiej, aby znajdowały się one w każdym z Waszych posiłków. Do tego przyda się także wypijanie dużej ilości wody. To właśnie ona sprawia, że metabolizm przyspiesza. Pamiętajcie, że żadne suplementy diety nie zastąpią Wam zdrowego odżywiania. Witaminy i minerały najlepiej jest czerpać ze zdrowych posiłków. Na zmianie odżywiania na pewno skorzysta cała Wasza rodzina. Będziecie mogły gotować obiady, przygotowywać śniadania, w których zasmakuje cała rodzina. Kiedy już będziecie czuły się dobrze w swoim ciele, będziecie mogły wybrać ubrania w sklepie ebutik.pl albo factoryprice.pl

Postanowienia noworoczne

Będę inwestować w siebie

To tak naprawdę bardzo ogólne postanowienie, które trzeba byłoby uszczegółowić. Każdy mówiąc o inwestowaniu w siebie ma coś zupełnie innego na myśli. Ważne jest, aby wyjść ze strefy swojego komfortu i zrobić dla siebie coś, co nas umocni. Być może od dawna chciałaś zdecydować się na studia podyplomowe, ale zawsze żałowałaś pieniędzy na taki wydatek. A może po głowie chodził Ci kurs angielskiego, który pomógłby w znalezieniu lepszej pracy? Nauka zawsze pomaga w tym, aby stać się bardziej pewnym siebie. Wybierz coś, co jest zgodne z Twoim wykształceniem albo zrób coś dla siebie i realizuj się w zupełnie innej dziedzinie nauki. Każdy pomysł na realizowanie siebie jest dobry, jeśli jest zgodny z Twoimi marzeniami. Jeśli będziesz miała kłopot z uzbieraniem kwoty na rozpoczęcie kursu, możesz poprosić rodzinę, aby w tym roku zamiast kupowania drobnych prezentów na gwiazdkę, dołożyli się właśnie do realizowania tego celu. A później wystarczy już za niewielkie pieniądze wystroić się w sklepie ebutik.pl albo factoryprice.pl i iść przed siebie, by realizować postanowienia noworoczne.

Zacznę więcej czytać

Czytanie to zawsze dobry pomysł. Zacznijmy jednak od celu. Będzie Wam go trudno zweryfikować. Jeśli chcecie później sprawdzić, czy faktycznie udało się Wam przeczytać więcej książek niż w ubiegłym roku, powinnyście najpierw sprawdzić, ile przeczytałyście ich w tym roku. Później ustalcie sobie poprzeczkę do przeskoczenia. Dwie, trzy, pięć, dziesięć woluminów więcej niż w poprzednim roku? Każda liczba będzie dobra. Czytanie książek umacnia nas i pozwala na rozwijanie siebie. To mogą być książki o różnej tematyce, związane z naszymi zainteresowaniami lub pracą. Na pewno przyda się Wam do czytania wygodna piżama i szlafrok, które znajdziecie w sklepie ebutik.pl albo factoryprice.pl Jeśli chcecie, aby cel stał się bardziej realny, poproście swoją rodzinę o książki na gwiazdkę. Dzięki temu nie będziesz musiała przynajmniej na początku biegać do księgarni lub biblioteki, a na półce powstanie piękna kolekcja książek.

Będę wspierać schronisko dla zwierząt

To postanowienie noworoczne, które nie kosztuje wiele, a sprawia mnóstwo radości. Potrzebne do tego będzie jedynie wygospodarowanie czasu wolnego. Przydadzą się Wam także ciepłe spodnie i kurtka, dzięki którym będziecie mogły wyprowadzać psiaki na spacer nawet w największy mróz. Są one dostępne w sklepie ebutik.pl albo factoryprice.pl Z Waszego postanowienia na pewno będą zadowoleni wolontariusze, których odciążycie, a także psiaki ze schroniska. Być może któregoś pokochacie szczególnie mocno.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *