prezent last minute

Zorientowałaś się właśnie, że wśród góry prezentów, które kupiłaś brakuje jeszcze jednego? Przypadkowo ominęłaś mamę, ciocię albo brata? A może masz więcej osób do obdarowania na ostatnią chwilę? Zobacz, jaki prezent last minute  możesz kupić i jednocześnie być pewną, że spodoba się Twoim najbliższym.

Prezent last minute dla kobiety, prezent last minute dla mężczyzny

Jednogłośnie powiedziałybyście zapewne, że łatwiej kupić prezent last minute dla kobiety, niż prezent last minute dla mężczyzny. Planując niespodziankę dla wujka, brata czy ojca zastanawiamy się co i rusz, co wybrać w tym roku. Zegarek jest zbyt drugi, zestawy kosmetyczne dane po raz dziesiąty z rzędu każdemu mogą się znudzić, a na nic innego póki co nie mamy pomysłu. Z prezentem dla kobiety jest o tyle łatwiej, że panie na co dzień używają większej liczby kosmetyków, a kolejna torebka w szafie wcale nie będzie problemem – wręcz przeciwnie. Po przeczytaniu tego tekstu nieistotne stanie się, czy kupujemy prezent last minute dla kobiety czy dla mężczyzny. Przedstawimy bowiem listę takich upominków, którymi można będzie obdarować każdego.

Nowy zapach – propozycja numer jeden

Przy wyborze zapachu dla drugiej osoby nie jest łatwo, zdajemy sobie z tego sprawę. Jeśli chcemy być pewni, że trafimy w ulubiony zapach ukochanej lub ukochanego, najprościej będzie zajrzeć do jej lub jego kosmetyczki. Zapach to prezent, z którego ucieszy się każda kobieta i każdy mężczyzna. Jeśli jednak chcemy sprawić komuś niespodziankę, ale wciąż zależy nam na trafieniu w punkt, można posłużyć się innym trickiem. Wystarczy zapamiętać, jakiego zapachu używa nasz partner, a następnie poprosić w drogerii o pomoc i zapytać, który zapach będzie przypominał daną nutę zapachową. Wtedy będziemy mieli już zawężony wybór, bo ograniczymy się do zapachów słodkich, świeżych albo kwiatowych. Wybór będzie prostszy, a zapach na pewno spodoba się ukochanej lub ukochanemu. Teraz wystarczy jeszcze wybrać ozdobne opakowanie na perfumy i gotowe.

Gustowne torby – propozycja numer dwa

Torby to prezent, który można podarować i pani, i panu. Przy wyborze torby dla pań, sprawa będzie o tyle łatwiejsza, że można będzie przebierać wśród nieskończenie dużej liczbie wzorów i kolorów. Są przecież torby listonoszki, torby do pracy, torby ekologiczne, kopertówki, torby na zakupy. Każda z nich na pewno przyda się paniom lubiącym bawić się modą i kompletować coraz to nowsze stylizacje. W tym sezonie szczególnie modne są torby z tłoczonymi wzorami. Dla zapracowanych kobiet proponujemy wybrać te przypominające aktówki – mają utwardzane dno i wiele przegródek, co pozwoli na łatwiejszą organizację pracy. Tuż po świętach Bożego Narodzenia przychodzi okres balów karnawałowych. Wtedy mogą przydać się kopertówki. W tym sezonie nasza stylistka poleca metaliczne torby. Warto jest też zainwestować w nieco większe modele, w których obdarowana osoba będzie mogła zmieścić przynajmniej kilka drobiazgów. Jeśli torba dla pana, to najlepiej skórzana aktówka albo torba na laptop.

Wybierz prezent last minute w ebutik.pl
Prezent last minute wybierz w ebutik.pl

Modny portfel ­– propozycja numer trzy

Tym razem zacznijmy od panów. Może właśnie zauważyłyście, że teściowi naderwał się stary portfel? To będzie zakup trafiony w dziesiątkę. Mężczyźni często noszą portfele w kieszeniach, przez co te dodatki szybko się niszczą. Nasza stylistka poleca, by wybrać portfel w odcieniu jasnego brązu. Kolor jest bardzo modny w tym sezonie. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że taki portfel obdarowany będzie miał po raz pierwszy. Najlepiej by portfel dla pana wygodnie się składał i miał wiele przegródek, w których można schować dokumenty. Jeśli chodzi o portfel dla kobiety, najlepiej wybrać nieco większy model w motywy zwierzęce. Taki portfel może mieć jedną przegródkę na drobne pieniądze, która zapina się na zatrzask. Pozostałe kieszonki mogą być umieszczone w zupełnie innej części portfela. Tam właścicielka schowa dowód osobisty, prawo jazdy czy karty rabatowe do różnych sklepów. Polecamy zajrzeć do sklepu internetowego ebutik.pl, w którym znajdziecie szeroką gamę portfeli i portmonetek.

Oversizowa bluza i t-shirty z napisami – propozycja numer cztery

W dresowej bluzie z kapturem dobrze czują się i panowie, i panie. Oczywiście nie mówimy tu o sytuacjach, kiedy trzeba wyglądać elegancko, np. w pracy. Jednak oversizowa bluza przyda się do noszenia na siłowni, na treningu na świeżym powietrzu, a nawet do ubrania w czasie leniwego wieczoru spędzanego ze znajomymi. Nasza stylistka poleca oversizowe bluzy z różnymi nadrukami. Pozostając w temacie świątecznym, możemy sprawić bratu lub siostrze ubranie z reniferem, bałwanem albo świętym Mikołajem. W tym sezonie modne są także t-shirty z napisami. Takie bluzki niosą za sobą jakieś przesłanie. Osoba, która zakłada takie t-shirty powinna zgadzać się z tym, co jest na nim napisane. T-shirty może nie zmieniają świata, ale pokazują, że każdy ma prawo wyrażania własnego zdania i poglądów. Kupno takich ubrań na prezent last minute nie wymaga znajomości dokładnych wymiarów osoby, którą chcemy obdarować. Oversizowa bluza i t-shiry mogą być wybrane w przybliżonym rozmiarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.