stylowy manicure hybrydowy

Stylowy manicure hybrydowy ucieszy niejedną kobietę. Dobrze wykonany potrafi trzymać się na paznokciach nawet do trzech tygodni. Umówmy się, lakiery hybrydowe nie zejdą też dłużej, ale odrost nie pozwoli na estetyczny wygląd. Nasza stylistka podpowie Wam dzisiaj, co jest najważniejsze przy wyborze lakieru, pokieruje jak zrobić stylowy anicure hybrydowy w domu oraz przedstawi najlepsze marki, takie jak studios, como milano czy pierre rene.

Stylowy manicure robiony w domu – czy to możliwe?

Jasne, potrzebny Wam będzie tylko odpowiedni sprzęt i odrobina cierpliwości. Stylowy manicure hybrydowy, który wykonacie w domu na pewno będzie trzymał się tak samo długo, jak ten wykonany w profesjonalnym salonie. Warto tylko zadbać o produkty i lakiery hybrydowe najlepszej jakości. Lampa UV będzie niezbędna. To właśnie pod nią lakiery hybrydowe ulegną utwardzeniu i dzięki temu będą trzymały się na paznokciach przez kilka tygodni. Zanim jednak rozpoczniemy stylowy manicure hybrydowy, powinnyśmy wykonać zwykłą pielęgnację paznokci. Mamy tu na myśli zadbanie o płytkę paznokcia oraz wycięcie skórek. Dzięki takim zabiegom lakiery hybrydowe będą się lepiej trzymały, a stylowy manicure hybrydowy będzie jeszcze bardziej estetyczny. Przed lakierem hybrydowym powinnyście też nałożyć bazę. Dopiero później nakłada się kolor. Na górę idzie top, który ma za zadanie utwardzić lakiery hybrydowe. Wszystko powinno utwardzać się pod lampą UV. Jeśli masz te wszystkie sprzęty w domu, sama możesz wykonać stylowy manicure hybrydowy.

Jak wykonać poprawnie stylowy manicure hybrydowy?

Aby poprawnie wykonać manicure hybrydowy musisz mieć w domu odpowiednie kosmetyki i sprzęty. Na pewno przydadzą się zwykłe cążki do wycięcia skórek. Później można wygładzić płytkę paznokcia specjalnym pilnikiem. Dzięki temu zabiegowi lakiery hybrydowe będą lepiej się trzymać. Później trzeba nałożyć bazę, która również o to zadba. Dzięki niej paznokcie nie będą się odbarwiać. Na bazę można wreszcie nakładać wybrany kolor. Najlepiej, jeśli są na paznokciach dwie warstwy. Jedna warstwa może się przeświecać. Trzy warstwy będą z kolei mogły szybciej schodzić z paznokci. A przecież stylowy manicure hybrydowy ma za zadanie trzymać się kilka tygodni. Jest to nieco bardziej skomplikowany proces niż zwykłe malowanie paznokci. Dlatego też oczekujemy też dłuższego efektu. Stylowy manicure hybrydowy wymaga też założenia topu. To swoisty utwardzać, który ma za zadanie zapewnić długotrwały efekt. Wszystkie te produkty znajdziecie w sklepie ebutik.pl Przejrzyjcie koniecznie ofertę drogerii.

Stylowy manicure hybrydowy w sklepie ebutik.pl

Studios

Lakiery hybrydowe studios to produkty, które możecie kupić w drogerii sklepu internetowego ebutik.pl Są dostępne w zaskakująco niskich cenach. Niech to Was jednak nie zmyli. Cena wcale nie jest w tym przypadku odzwierciedleniem jakości. Studios to lakiery, które bardzo długo utrzymują się na paznokciach. A co najważniejsze, dostępne są w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Możecie wybierać lakiery studios w kolorach pastelowych. Takie będą najbardziej pasowały na różnego rodzaju uroczystości. Jeśli zbliżają się chrzciny albo ślub w rodzinie, postawcie właśnie na kolory pastelowe. Ciemniejsze barwy będą pasowały do jesiennych stylizacji. Właśnie dlatego te kolory cieszą się obecnie wielką popularnością. Możecie wybierać bordo, ciemną zieleń albo zgaszony turkus. Lakiery studio wykorzystują cieszące się dobrą sławą salony kosmetyczne. Na pewno sprawdzą się także w Waszych domach.

Como milano

Como milano to znana marka, która produkuje lakiery hybrydowe. Powinnyście je mieć w swojej kosmetyczce, jeśli wykonujecie w domu stylowy manicure hybrydowy. Lakiery como milano nadają się do tego w stu procentach. Dzięki kosmetykom tej marki stylowy manicure hybrydowy jest w stanie utrzymać się na paznokciach nawet do trzech tygodni. Później będzie Wam przeszkadzał już tylko widoczny odrost. Jeśli chcecie, aby como milano trzymało się dłużej, powinnyście wybrać pastelowe lakiery. To wprawdzie nie wpłynie na jakość produktu, ale paznokcie będą wyglądały na bardziej estetyczne przez dużo dłuższy czas. Como milano to lakiery hybrydowe, które są dostępne w drogerii sklepu ebutik.pl Możecie dostać je w zaskakująco niskich cenach, jeśli porównacie je z innymi sklepami. Como milano to produkty warte polecenia.

Pierre rene

Pierre rene to lakiery hybrydowe, które cieszą się ostatnio dużą popularnością. Zapewne wpływa na ten fakt niska cena, ale także świetna jakość. Co prawda na rynku są lakiery, które są uznawane za topowe, jednak rośnie im konkurencja. A budują ją między innymi lakiery hybrydowe od pierre rene. Te produkty znakomicie trzymają się na paznokciach. Możecie je dostać w sklepie ebutik.pl Na pewno będziecie z nich zadowolone. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, która będzie pasowała do wielu stylizacji. Najlepiej jest wybierać uniwersalne kolory. Te sprawdzą się najlepiej.