ubranie do szkoły

W trakcie roku szkolnego zawsze dużo się dzieje. Wszyscy pamiętamy liczne akademie, wyjazdy, a także codzienne dni. Każda z tych sytuacji wymaga odmiennego stroju zarówno od chłopca, jak i od dziewczynki. Nasza stylistka podpowie dziś, jakie ubranie do szkoły będzie najbardziej odpowiednie.

Zimowe ubranie do szkoły na co dzień

W miesiącach jesiennych i zimowych przypada najwięcej czasu poświęconego na naukę. To dobrze. Dzięki temu dzieci i nauczyciele mają dużo czasu wolnego, kiedy za oknem skwar leje się z nieba i nikomu nie przychodzi do głowy, by myśleć o nauce. Na uczęszczanie do szkoły trzeba jednak przygotować swoją garderobę. Dzieci na pewno nie zapomną, by kupić bluzki z ulubionymi postaciami z bajek, gier i filmów. Takie ubranie do szkoły znajdziecie w sklepie ebutik.pl Rodzice  z kolei będą pamiętać, by na wspomniane bluzki założyć jakiś sweterek albo bluzę. Obie strony na pewno będą zwolennikami denimowych spodni. Jeansy są przecież bardzo wygodne – to spodoba się dzieciakom, które większość swojego dnia spędzają aktywnie. Z kolei rodzice będą zadowoleni z wyglądu. Jeansy są bardzo schludnymi spodniami, które łatwo połączyć z innymi ubraniami. Na zimę do szkoły przydadzą się też odpowiednie buty. Do chodzenia po dworze idealne będą buty ocieplane. Z kolei w szkole dzieci mogą biegać w adidasach albo trampkach z jasną podeszwą.

Wiosenne ubranie do szkoły na co dzień

Po zakończeniu semestru zimowego i odbyciu ferii przychodzi długo oczekiwana wiosna. Wtedy wszystko budzi się do życia. Szafa maluchów również wymaga odświeżenia. Tym bardziej, że z części ubrań mogli już wyrosnąć. Poza tym na wiosnę potrzebne będzie inne ubranie do szkoły, inne buty. Prym będą wiodły bluzki z krótkim rękawem. Zaraz po wyjściu pierwszych promieni słonecznych nawet w szkole zrobi się dużo cieplej. Dzieciaki będą chciały się więc rozebrać. Rodzice zadbają, aby bluzki były wykonane z wysokiej jakości materiału. Przewiewna bawełna zapewni skórze komfort. Dzieci będą nosić takie ubranie do szkoły z przyjemnością, a rodzice nie będą mieli problemów z utrzymaniem. Z kolei dzieci wybiorą najpiękniejsze wzory i kolory w sklepie ebutik.pl Jeśli chodzi o dolną część stroju, również możecie postawić na denimowe spodnie. Potrzebne będą jedynie takie, które mają nieco cieńszy materiał i dzięki temu wygodnie się noszą. Buty na wiosnę będą zbliżone do tych, które dzieci nosiły zimą po szkole. To nie zmienia jednak faktu, że potrzebne będą dwie pary. W końcu w szkole obowiązuje przepis nakazujący zmianę obuwia.

Ubrania do szkoły w sklepie ebutik.pl

Ubranie do szkoły na apele i akademie

Ważne uroczystości w szkole odgrywają dużą rolę. Uczniowie uczą się z nich historii, szacunku, a także stosownego ubioru. Właśnie dlatego nauczyciele tak bardzo zabiegają, aby dzieci ubierały się na te okazje odświętnie. To nie muszą być drogie stroje, które udowodnią innym, czyi rodzice w klasie są najbogatsi. Chodzi o wyrobienie nawyku zakładania czystej, wyprasowanej, białej koszuli z kołnierzykiem. W przyszłości dzieci spotkają się z wieloma sytuacjami w życiu, kiedy trzeba będzie zachować powagę i ubrać się adekwatnie do sytuacji. Nie są to więc prośby oderwane od rzeczywistości. Białe koszule powinny występować w towarzystwie ciemnych spodni u chłopców albo granatowej czy białej spódniczki u dziewczynek. Uczennice z najmłodszych klas mogą założyć również białe rajstopy, które wyglądają przecudownie. W dorosłym życiu nie będzie już na to miejsca. Warto korzystać z uroków dzieciństwa. Ubranie do szkoły na uroczystości musi być też dostosowane do pory roku. Wiemy, że jest to problematyczne dla rodziców. Dzieci przecież bardzo szybko wyrastają z ubrań. Bywa tak, że zakładają je raz i już trzeba kupować kolejne. Na szczęście są dostępne w bardzo przystępnych cenach w sklepie ebutik.pl

Ubranie na wycieczkę

Wycieczka to zwykle najbardziej oczekiwane wydarzenie w szkole. Najważniejsze są wycieczki, na które trzeba spakować całą walizkę, a więc te kilkudniowe. Nieważne jest miejsce, ani pora roku. Najlepsze jest to, że przez kilka dni nie będzie lekcji, a czas będzie można spędzić w gronie znajomych, którzy na wakacjach zwykle rozjeżdżają się w różne strony. Zanim jednak wycieczka nadejdzie, trzeba spakować odpowiednie ubranie. W walizce na pewno muszą znaleźć się liczne bluzki – z krótkim i długim rękawem. Nie wiadomo, jaka zastanie nas pogoda. Poza tym trzeba mieć ubranie na zapas w razie nagłego wypadku. W sklepie ebutik.pl możecie zrobić tanie i szybkie zakupy. Znajdziecie tam nie tylko bluzki, ale też jeansy. Koniecznie weźcie kilka par. Do walizki spakujcie też różne buty, które mogą przydać się, kiedy na nogach pojawią się odciski. Bagaż nie będzie kompletny, jeśli w środku nie znajdą się ciepłe kurtki, swetry i bluzy. Wiosna również potrafi nam płatać figle pod względem pogody. Na koniec spakujcie bieliznę i jesteście gotowi na podbój świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *