Zimowe akcesoria będą nam niezbędne, jeśli nie chcemy zmarznąć w styczniu. Bez wątpienia pełnią one funkcję praktyczną. Są one jednak również świetną ozdobą puchowej kurtki. Warto więc je kupować i dobierać z największą starannością. Zobaczcie, co jest najmodniejsze w tym sezonie.

Zimowe akcesoria – praktyczne i piękne

To oczywiste, czapki szaliki i rękawiczki mają nas przede wszystkim chronić przed mrozem, wiatrem i opadami. To ich nadrzędna funkcja, właśnie w tym celu zostały stworzone. Trudno sobie wyobrazić bez nich zimę. Wiedzą coś o tym dziewczyny, które cały czas marzną. W sklepie ebutik.pl i factoryprice.pl znajdziecie zimowe akcesoria, które z całą pewnością ogrzeją Wasze dłonie, głowę i szyję. A przy tym będą fenomenalnie wyglądały. W końcu są to rzeczy, dzięki którym możecie poczuć się wyjątkowo. Wypadałoby zacząć od tego, że większość polskich kobiet wybiera szare lub czarne kurtki na zimę, aby się nie wyróżniać. Jeśli do tego dodacie jeszcze zimowe akcesoria w smutnych kolorach, w ogóle wtopicie się w tłum. A uwierzcie mi, że zimowe akcesoria potrafią co i rusz odmienić zimową stylizację. Przekonajcie się same, jeśli nie wierzycie. Zimowa kurtka z czerwoną czapką z pomponem i pomarańczowym szalikiem od razu zyska nowe życie.

Jak dobierać zimowe akcesoria pod kątem kolorystycznym?

Minęły już czasy, kiedy musimy dopasowywać buty do torebki. Może inaczej, musimy je dopasowywać, ale nie potrzebujemy torebek i butów w tym samym kolorze, a nawet odcieniu. To samo dotyczy czapek, szalików i rękawiczek. Ważne jest, by zimowe akcesoria były dopasowane do siebie pod kątem kolorystycznym, ale nie były identyczne. Takie zestawienie jest dziś nawet nudne. O wiele ciekawsze mogą okazać się czapki, szaliki i rękawiczki, które pochodzą z tej samej palety, ale nie są takie same. Przykłady? Przyjmijmy na początku, że macie czarną kurtkę albo płaszcz zimowy. W zimnych barwach możecie połączyć ze sobą turkus i jasnozielony kolor. Na pewno takie zestawienie będzie zauważone i docenione. Na uwagę zasługują także kolory pastelowe. Co powiecie na czapkę w kolorze pudrowego różu i komin w kolorze błękitu? Od razu będziecie wyglądać jaśniej. Jeśli natomiast chodzi o akcesoria zimowe w stonowanych kolorach, możecie mieszać szarości, beże i grafity. Na pewno nie da to jednak tak mocnego efektu, jak kolory wyraziste.

Zimowe akcesoria w ebutik.pl

Zimowe akcesoria to dodatki, które potrafią zdziałać wiele dobrego dla stylizacji

A to dlatego, że jesienią i zimą na ulicach zaczyna się robić ponuro. Panie i panowie wybierają kurtki w stonowanych kolorach, które niekoniecznie przyciągają uwagę. Czasem jakaś dziewczyna odważy się na białą kurtkę i kozaki. To by było na tyle z zimowych rewelacji. A przecież dobierając zimowe akcesoria w kolorze możemy tyle zmienić. Po pierwsze bez dwóch zdań dodadzą nam one mnóstwo energii. Zauważą to ludzie, z którymi przebywamy na co dzień i na pewno udzieli im się ten nastrój. Po drugie akcesoria zimowe potrafią odmienić każdą zimową kurtkę o sto osiemdziesiąt stopni. Łatwiej jest wymienić czapki, szaliki czy rękawiczki niż samo okrycie wierzchnie. Dużą rolę ogrywa tu cena. Jeśli macie ochotę na zupełnie nową stylizację, które nie będzie kosztowała kroci, koniecznie zajrzyjcie do sklepu ebutik.pl albo factoryprice.pl Tam znajdziecie akcesoria zimowe w przystępnych cenach.

Czapki zabezpieczą głowę

Jakie czapki są dziś najmodniejsze? Śmiało możecie strzelać w dwa typy. Pierwszy z nich to czapki z pomponem, które z całą pewnością spodobają się dziewczynom młodym. Są one urozmaicone o różnego rodzaju świecidełka, które pięknie wyglądają zwłaszcza wtedy, gdy mogą połyskiwać na tle białego śniegu. Czapki te są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Innym pomysłem, który dopiero niedawno zaczął być modny, są czapki turbany. Chętnie noszą je kobiety w każdym wieku. Pasują zarówno do kurtki jak i do płaszcza. Jeśli chcecie je mieć jeszcze w tym sezonie, zajrzyjcie do sklepu ebutik.pl lub factoryprice.pl

Szaliki ogrzeją szyję

W sklepach internetowych ebutik.pl oraz factoryprice.pl znajdziecie także szaliki. Z czapkami jeszcze bywa tak, że jedni je noszą, a inni wręcz unikają. Natomiast szaliki chcą mieć wszyscy. Do wyboru macie modele klasyczne. Dziś modne są szczególnie te grube i duże szaliki, którymi możecie owinąć się jak kocem. Pięknie wyglądają w kolorach pastelowych. Inną opcją są kominy, które są wygodne, ponieważ nie wymagają dodatkowego wiązania. Występują w różnych splotach i różnych kolorach. Być może któryś z nich przypadnie Ci szczególnie do gustu i uda się go połączyć z jakąś piękną czapką.

Rękawiczki ochronią dłonie

Na deser zostawiamy sobie rękawiczki. Ta część zimowej garderoby gubi się najczęściej. W związku z tym sugerujemy Wam zakup dwóch par. Do wyboru macie rękawiczki na jeden palec albo na wszystkie pięć. Rękawiczki występują w zróżnicowanej kolorystyce. W sklepach ebutik.pl i factoryprice.pl macie duży wybór.